Про нас

Рішення про заснування ТОВ «Фондова компанія «Трансферт» прийнято засновниками 5 лютого 2010 року, зареєстровано в Печерській районній у місті Києві державної адміністрації 24 лютого 2010 року.      

ТОВ «Фондова компанія «Трансферт»  створено на базі ТОВ «Трансферт», яке було зареєстровано 15 травня 1996 року та було одним із засновників Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв (ПАРД) та отримало одним з перших ліцензію на право ведення реєстрів власників іменних цінних паперів. ТОВ «Трансферт» також було активним членом Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв. За час своєї діяльності (18 років на ринку цінних паперів) ТОВ «Трансферт» напрацювало імідж надійного та професійного реєстратора. У своїй діяльності ми дотримуємося спільної з нашим засновником ідеології - «надійно та назавжди», що дозволяє йти по шляху поступового, але впевненого розвитку.

ТОВ «Фондова компанія «Трансферт» здійснює депозитарну діяльність депозитарної установи на підставі Ліцензії НКЦПФР АЕ № 263384 (видана 24.09.2013 року).

Компанією накопичено достатній досвід для вирішення нестандартних ситуацій, пов'язаних з обігом цінних паперів . А також є ряд ефективних напрацювань з організації та проведення корпоративних заходів емітентів, таких як збори акціонерів, розрахунок та виплата дивідендів, збільшення статутного фонду.

ТОВ «Фондова компанія «Трансферт» у своїй діяльності використовує передові інформаційні технології.

За час своєї діяльності напрацьований імідж надійного та професійного партнера. У своїй діяльності, ми дотримуємося ідеології - «надійно та назавжди», що дозволяє йти по шляху поступового, але впевненого розвитку.

У своїй діяльності компанія неухильно дотримується наступних принципів:

  • побудова відносин з Емітентом та його акціонерами на повному взаєморозумінні та тісній співпраці ;
  • високий сервіс надання послуг, з метою створення комфортних умов для клієнта;
  • пошук усіх можливих законних варіантів вирішення виниклих перед емітентом цінних паперів та його акціонерами проблем;
  • забезпечення безпеки зберігання інформації та її конфіденційність.

Найменування

Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фондова компанія «Трансферт»
Скорочене найменування: ТОВ «Фондова компанія «Трансферт»

Дані про державну реєстрацію

Номер запису в ЄДРПОУ: 1 070 102 0000 038968
Дата реєстрації: 24 лютого 2010 року

Дані про ліцензію:

Номер ліцензії: АЕ № 263384.
Дата видачі: 24 вересня 2013 року
Вид діяльності: депозитарна діяльність депозитарної установи

Дані про персонал (співробітників):

Загальна чисельність співробітників: 16
Загальна чисельність сертифікованих співробітників: 5

ОСТАННI НОВИНИ
23.04.2019
23 квітня 2019 року відбулись річні загальні збори Приватного акціонерного товариства "Птахофабрика "Україна" за адресою: Київська область, Васильківський район, село Крушинка, вулиця Київська, будинок 5, зал засідань Крушинської сільської ради.
22.04.2019
18 квітня 2019 року відбулись річні загальні збори Публічного акціонерного товариства "ОРЛАН-ТРАНС" за адресою: м. Львів, вул. Пластова, 4, адміністративна будівля, 4-й поверх.
10.04.2019
08 квітня 2019 року відбулись річні загальні збори Приватного акціонерного товариства "Вімм-Білль-Данн Україна" за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Промислова, буд. 7, 1-й поверх адміністративно-побутового корпусу, приміщення їдальні Товариства.
© ТОВ "Фондова компанiя Трансферт"
    Всi права застережено