Головна » ДРИФТ

Дрифт (англ. Drift-занос, дрейф) - техніка проходження поворотів і вид автоспорту, що характеризуються проходженням поворотів з навмисним зривом привідної вісі і прохід у керованому заносі на максимально можливій для утримання на трасі швидкості, що вимагають від автомобіля наявності задньої ведучої вісі.

У більшості випадків використання такого заносу є не найшвидшим способом проходження поворотів, але досить ефектним і видовищним, завдяки чому змагання з цього виду автоспорту приваблюють багато глядачів.

Скрип гальм, запах палаючої гуми, круті віражі - все це дрифт!

Цей спорт зародився в Японії, а згодом отримав широке поширення і в інших країнах.
В Україні як дисципліна зі своїми правилами дрифт почав зароджуватися в 2007-2008 році. Починаючи з 2009 року серед інших чемпіонатів, в скарбничку федерації автоспорту України додався чемпіонат України з дрифту.
Незважаючи на молодий вік, дрифт є найперспективнішою в Україні дисципліною в автоспорті.
Активному розвитку дрифту в Україні і в світі сприяє вступ дисципліни дріфт в FIA (Federation Internationale del'Automotive - міжнародна федерація автоспорту) у грудні 2014 року.
Видовищність, мінімальні обмеження в можливостях споруди спортивного автомобіля привертають все більше глядачів. Варто відзначити факт, що в той час як інші дисципліни ламають голову над тим як залучити глядачів на гонки, фанати дрифту платять гроші, купуючи квитки на чемпіонат.
У 2014 році вартість квитків становила від 150 до 800 грн. Більше того, вхід на захід платний навіть у день тренувань.

У 2015 році в планах у організаторів провести аж три чемпіонати:
  • Чемпіонат України (4 етапи: Львів, Вінниця, Одеса, Київ);
  • Кубок України (2 етапи: Київ, Одеса);
  • Національна Серія (3 етапи: Харків, Дніпропетровськ, Харків).


слоган Трансферт


Календар змагань на 2015 рік
Розміщення реклами спонсорів
Розміщення реклами спонсорів
ОСТАННI НОВИНИ
23.04.2019
23 квітня 2019 року відбулись річні загальні збори Приватного акціонерного товариства "Птахофабрика "Україна" за адресою: Київська область, Васильківський район, село Крушинка, вулиця Київська, будинок 5, зал засідань Крушинської сільської ради.
22.04.2019
18 квітня 2019 року відбулись річні загальні збори Публічного акціонерного товариства "ОРЛАН-ТРАНС" за адресою: м. Львів, вул. Пластова, 4, адміністративна будівля, 4-й поверх.
10.04.2019
08 квітня 2019 року відбулись річні загальні збори Приватного акціонерного товариства "Вімм-Білль-Данн Україна" за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Промислова, буд. 7, 1-й поверх адміністративно-побутового корпусу, приміщення їдальні Товариства.
© ТОВ "Фондова компанiя Трансферт"
    Всi права застережено