Головна » ДРИФТ

Дрифт (англ. Drift-занос, дрейф) - техніка проходження поворотів і вид автоспорту, що характеризуються проходженням поворотів з навмисним зривом привідної вісі і прохід у керованому заносі на максимально можливій для утримання на трасі швидкості, що вимагають від автомобіля наявності задньої ведучої вісі.

У більшості випадків використання такого заносу є не найшвидшим способом проходження поворотів, але досить ефектним і видовищним, завдяки чому змагання з цього виду автоспорту приваблюють багато глядачів.

Скрип гальм, запах палаючої гуми, круті віражі - все це дрифт!

Цей спорт зародився в Японії, а згодом отримав широке поширення і в інших країнах.
В Україні як дисципліна зі своїми правилами дрифт почав зароджуватися в 2007-2008 році. Починаючи з 2009 року серед інших чемпіонатів, в скарбничку федерації автоспорту України додався чемпіонат України з дрифту.
Незважаючи на молодий вік, дрифт є найперспективнішою в Україні дисципліною в автоспорті.
Активному розвитку дрифту в Україні і в світі сприяє вступ дисципліни дріфт в FIA (Federation Internationale del'Automotive - міжнародна федерація автоспорту) у грудні 2014 року.
Видовищність, мінімальні обмеження в можливостях споруди спортивного автомобіля привертають все більше глядачів. Варто відзначити факт, що в той час як інші дисципліни ламають голову над тим як залучити глядачів на гонки, фанати дрифту платять гроші, купуючи квитки на чемпіонат.
У 2014 році вартість квитків становила від 150 до 800 грн. Більше того, вхід на захід платний навіть у день тренувань.

У 2015 році в планах у організаторів провести аж три чемпіонати:
  • Чемпіонат України (4 етапи: Львів, Вінниця, Одеса, Київ);
  • Кубок України (2 етапи: Київ, Одеса);
  • Національна Серія (3 етапи: Харків, Дніпропетровськ, Харків).


слоган Трансферт


Календар змагань на 2015 рік
Розміщення реклами спонсорів
Розміщення реклами спонсорів
ОСТАННI НОВИНИ
11.08.2017
ДО УВАГИ ДЕПОНЕНТІВ ТОВ "ФОНДОВА КОМПАНІЯ "ТРАНСФЕРТ"! Депозитарна установа – ТОВ "Фондова компанія "Трансферт" повідомляє про внесення змін до типового Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах.
11.08.2017
Відбулись річні загальні збори акціонерів в акціонерних товариствах на яких були прийняті рішення про зміну типу з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство та зміну найменування.
18.04.2016
17 квітня 2016 року відбулись річні загальні збори Публічного акціонерного товариства "Магазин "Будинок меблів" за адресою: місто Київ, бульвар Дружби народів, 23.
© ТОВ "Фондова компанiя Трансферт"
    Всi права застережено