Головна » Річні загальні збори ПАТ "Яготинське" 15-04-2016 відбулися

15 квітня 2016 року відбулись річні загальні збори Публічного акціонерного товариства "Яготинське" за адресою: Київська область, Яготинський район, місто Яготин, вул. Незалежності, буд. 34.

Під час проведення річних загальних зборів акціонерів співробітники ТОВ "Фондова компанія "Трансферт" приймали участь в роботі реєстраційної та лічильної комісій.

В роботі реєстраційної комісії приймали учать Чиж Р. В. - Голова Реєстраційної комісії, Лозова О. Г., Забурас О. П. - Члени Реєстраційної комісії.

В роботі лічильної комісії приймали учать  Чиж Р. В. - Голова Рлічильної комісії, Лозова О. Г. та Забурас О. П. - Члени лічильної комісії.

Для проведення загальних зборів акціонерів Наглядовою радою Товариства було обрано Головою зборів  Ю. М. Косогова, Секретарем зборів було обрано Н. П. Мартинюк.

ОСТАННI НОВИНИ
11.08.2017
ДО УВАГИ ДЕПОНЕНТІВ ТОВ "ФОНДОВА КОМПАНІЯ "ТРАНСФЕРТ"! Депозитарна установа – ТОВ "Фондова компанія "Трансферт" повідомляє про внесення змін до типового Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах.
11.08.2017
Відбулись річні загальні збори акціонерів в акціонерних товариствах на яких були прийняті рішення про зміну типу з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство та зміну найменування.
18.04.2016
17 квітня 2016 року відбулись річні загальні збори Публічного акціонерного товариства "Магазин "Будинок меблів" за адресою: місто Київ, бульвар Дружби народів, 23.
© ТОВ "Фондова компанiя Трансферт"
    Всi права застережено