Головна » Внесення змін до типового Договору про обслуговування рахунку

ДО УВАГИ ДЕПОНЕНТІВ ТОВ "ФОНДОВА КОМПАНІЯ "ТРАНСФЕРТ"!

ТОВ "Фондова компанія "Трансферт" (надалі – Депозитарна установа), користуючись нагодую висловлює свою повагу і вдячність за співпрацю та повідомляє про прийняття Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (надалі – НКЦПФР) "Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України", затвердженого рішенням НКЦПФР від 07.03.2017 року №148 (надалі – Рішення), яке потребує привести діючий Договір про обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладений між Депонентом та Депозитарною установою, у відповідність до цього Рішення.

В зв’язку з цим, Депозитарна установа  ТОВ "Фондова компанія "Трансферт" внесла всі необхідні зміни до типового Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах (надалі Договір).

Для приведення у відповідність Договору депоненту необхідно звернутися до ТОВ "Фондова компанія "Трансферт" за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця (Щорса), 32-В, приміщення № 112-113 для укладання Додаткової угоди.

 

 Більш детальну інформацію з приводу укладання Додаткової угоди Ви можете отримати за телефоном (044) 220-00-27 (внутріш.1-2).

 

 Директор                                                                                                Чиж Р.В.

 

      11.08.2017р.  

ОСТАННI НОВИНИ
11.08.2017
ДО УВАГИ ДЕПОНЕНТІВ ТОВ "ФОНДОВА КОМПАНІЯ "ТРАНСФЕРТ"! Депозитарна установа – ТОВ "Фондова компанія "Трансферт" повідомляє про внесення змін до типового Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах.
11.08.2017
Відбулись річні загальні збори акціонерів в акціонерних товариствах на яких були прийняті рішення про зміну типу з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство та зміну найменування.
18.04.2016
17 квітня 2016 року відбулись річні загальні збори Публічного акціонерного товариства "Магазин "Будинок меблів" за адресою: місто Київ, бульвар Дружби народів, 23.
© ТОВ "Фондова компанiя Трансферт"
    Всi права застережено